İçeriğe atla

Şerefsizlerin KAN parası

15 genç. Eskiden yaşları benden büyük olurdu, şehit edilenler genç değil de, vatan için ölmeyi göze almış baba yaşında kocaman kocaman ADAM’lar gibi gelirdi. Adamlıklarında değişen birşey yok ama yaş 18,19,20. Artık benden de gençler. Ama onların kendileri de, kanları da en adamından daha aziz ve daha şerefli!

Bi de onları pusuya düşüren ŞEREFSİZLER, kanı bozuklar. Dağlarda yılan gibi yuva yapmış sinsi sinsi dolaşan çiyanlar. Mübarek ramazan günü ocaklara ateş düşüren, ramazan bayramımızı kana bulayan ŞEREFSİZLER. Ankara’da ve diğer metropollerde yaşayan PKK yandaşı şerefsizlerin açtığı websitelerinde, şehit diye anılan it sürüleri!

Silahı tutanlar bunlar olsa da, bunlara silah tutturanlar, işte onlar. Diyelim, Türkiye’de elinizde güç var, çıkıp demokrasi ve sosyal adaleti göz önünde bulunduracak insanlara verirseniz bu güç neye dönüşür? Adil bir sistem, haklı bir yapı kurulur, insan gibi yaşamayı hedefleyen bir toplum olur. Tutup Aladdin Çakıcı’ya veya onun kalemi insanlara verirseniz ne olur? O zaman da gaspın, haracın önünü açarsınız, mafyanın tohumunu atarsınız her tarafa. Şu anda Talabani olsun, Barzani olsun bu itlerin eline gücü veren kim? Amerika. Amerika bunların ne olduğunu bilmiyor mu? Sizin bizim bilemediğimizin en ince detayına kadar biliyor. Neden veriyor? Denge ve kontrol politikası. İran’ın, Türkiye’nin, Suriye’nin hele bi de Irak’ın ittifak ettiğini düşünsenize. Amerika’nın hali nice olur? İran, Amerika petrolünün % bilmen kaçını sağlıyor, Irak Dünyanın petrolünün bilmem kaçını sağlıyor. Büyük oyunlar, hain tuzaklar… Maalesef sinirlerime hakim olamıyorum, onun için burada bırakıp youtube’dan bir vidyo ekliyorum.

PKK CATISMA HELIKOPTERDEN CEKİLMİŞ PKK LEŞLERİ

Şerefsizlerin KAN parası” üzerine bir yorum

  1. emer ismail der ki:

    pkk serefsiz ama esas ona destek verenler serefsiz insallah busefer kokleri kazinacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php