İçeriğe atla

GYM FORM ABS & CORE – SAKIN ALMAYIN!

Biraz evvel ShowTürk Euro (gurbetçilere yönelik yapılan yayın) kanalını izlerken “Gym Form ABS & CORE” isimli ürünü gördüm. Bu ve buna benzer ABD’nin artıkları şeklinde olan ürünlerin Türkiye’de satılmaya başlanmasının verdiği hayal kırıklığını bahsetmeden edemiyorum. Bu ürünleri ABD’de bundan 6-7 sene önce sattılar halen satmaya devam ediliyor ama bu şekilde yayınlar yapılarak reklamları yapılamadığı için eski hızında devam edemiyorlar. Bundan dolayı da Telemarket dedikleri satış taktiğiyle Türkiye’de ve 3.dünya ülkelerinde bu ürünleri satmaya başlamışlar anlaşılan. İşin kahpeliğine ve hainliğine bakarsanız, Türkiye’de ve halkımıza yönelik satmaya çalıştıkları ürünlerin “Firma adı”, websitesi bile bulunmuyor. Vapurlarda 1 TL’ye bütün bir ofis araç gerecini satan sahtekarlar gibi bunlar da bir seferlik vurgun yapıp, o an aklını çeldiklere ürünü satıp geçiyorlar. Gerçekten çok yazık.

Bunları belirttikten sonra bu ürünle ilgili benim birebir yaşadığım deneyime geliyim. 2006 yılında kilo vermeye başladığım zamanlarda, karın kaslarım ortaya çıkartmak için ne yapabilirim diye Amazon.com da zayıflama ürünlerine bakarken aynı üreticinin 2006 yılında çıkartmış olduğu başka bir ürününü buldum. Reklamlarından izleyip internetten araştırdığım kadarıyla o ürün ile yeni çıkarttıkları “Abs & Core” ürünü aynı şekilde çalışıyor. İşin enteresanı internette hiçbir yerde bu ürünü ve bu ürünün nasıl çalıştığını izah eden bir çalışma bulamıyorsunuz. Benim deneyimlerimden edindiğime göre bu ürünün çalışma taktiği: Elektrik sinyali vererek kasın tepki vermesini ve bu şekilde oturduğunuz yerden kasın çalıştırılmasını hedefliyorlar. Bu mantıkla kas uyarıya cevap vererek bir kasılma gerçekleştirdiği için zayıflayacağınız ve oradan kas ortaya çıkacağını iddiasında bulunuyorlar.

GYM FORM ABS & CORE ZARARLARI

Gelin görünki kazın ayağı kesinlikle öyle değil. Elektrik sinyaliyle bir manada sinir sisteminize müdahale ederek karnınızda veya cihazı koyduğunuz her yerde bulunan kasların kasılmasını sağlayan alet, vücudunuzun düzenini alt üst ediyor. Bu aleti kullandıktan sonra 3-4 gün tuvalete çıkamadığım, baş ağrıları ve vücudumda çok garip bir huzursuzluk yaşadığımı ben biliyorum. Geri vermeye veya şikayet etmeye çalıştığınız zaman da karşınızda kimsenin olmaması işin ayrı bir boyutu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php