İçeriğe atla

AntiFiravunist ve Firavunistlik

Televizyonda haberleri izlerken, “antifiravunist” selamlamasını duyduğumda adeta zihnimde şimşekler çaktı. Selamın tamamı şu şekilde idi:

“Antiemperyalist, antikapitalist, antinasyonalist, antisiyonist, antifaşist en önemlisi de antifiravunist bir bilinçle selamlıyorum.”

Doğrusu Sn. Nuri Pakdil büyüğümüzün eserlerini okumuş değilim ama başka bir açıdan, siyonistleri-yahudileri ve bu zihniyetin hegamonyası altına almış olduğu evanjelist-batı ideolojisini yaklaşık 5 yıldır araştırdığım ve okuduğum için adeta okuduğum ve zihnimde tasdik ettiğim bütün kötülükleri bir kelime ile ifade etmeleri bende adeta bir uyanış meydana getirdi. Kendisinin hem edebi hem de aktivist derinliğini bir kelime ile hülasa etmesi bile kendisinin Necip Fazıl Kısakürek ödülüne layık görülmesinin ne kadar isabetli olduğu açısından beni çok mutlu etti.

Antifiravunist selam, Nuri Pakdil büyüğümüzün selamında zikrettiği diğer bütün zümreleri adeta tek başına içine alan ve bir kelime ile ifade eden bir kavramdır.

Yeryüzünde kibirle yürüyen tek gayesi insanları hegamonyası altına almak isteyen, emperyal zihniyete ve tam manasıyla zulme ve güce dayalı ideolojileri, hegamonyasına aldığı insanları köleleştiren, ailesini, mahallesini, toplumunu, vatanını, milletini ve en nihayetinde nesillerini mahveden bir şeytani düşünce yapısını tek bir kelime ile vücut bulduğu bir kelimedir. İfadeye döküp izah edemediğim belki daha birçok merhaleleri de içeren bir kavramın bir kelimede ifade edilmesi beni adeta büyüledi. Şeytan bir kelime olmasına rağmen, nasıl bir kötülükler zümresini kendi içinde ihtiva ediyorsa, aynı şekilde “antifiravunist” olmak 21. yüzyılda bu kadar derin manaları ifade eden bir mücadelenin, savaşın ifadesidir.

Firavunistlik siyonizmin topyekün bir insanlığı kölesi haline getirmesidir.
-Firavunistlik, 20-30 milyon “seçilmiş” yahudinin emrine 7 milyarlık insanlığı verme projesidir.
-İsrail oğullarının bundan önce yaşadığı ve helak olmalarına sebep olan bütün ahlaksızlıkların ve sapıkların tekrar zuhur etmesini sağlayan fikir yapısının adıdır Firavunistlik.
-Birgünde 10’larca peygamberi kesip, hiçbirşey olmamış gibi işlerine devam edebilecek kadar zalim ve kansız bir zihindir bu.
-Hz. Zekeriyya’yı saklandığı ağacın kovuğunda orta yerinden kesen, Hz. İsa’yı çarmıha gerip öldürdüğünü sanana kadar kovalayan zihindir bu.
-Parayla, mortgage ile, kredi kartı ile, enflasyon-deflasyon ile bireyleri ve devletleri köle haline getirendir.
-Coca Cola, McDonals, Burger King, Nestle ve daha birçoğuyla insanların hem sağlığıyla hem de kullandıkları katkı maddeleriyle genetiklerini bozanlardır.
-GDO teknolojisi ve Monsento gibi canavar GDO firmaları vasıtasıyla tohumları ve nesilleri mahvedendir.
-Dünyada yazılı ve görsel medya adına oluşturulan kayıtların büyük çoğunluğunu dikte eden ve insanları adeta Firavunun büyücüleri gibi büyüleyen ve sapıttırandır o.
-Hollywood denilen pislik yuvasının, milyarlarca insanın cebindeki parayı alarak beynini yıkadığı endüstrinin sahibidir o. Çektikleri dizi ve filmlerle, eşcinselliği ve sapıklığı normalleştiren, bu sayede ailesi yapısını ve insan neslini hedef alan sapıklığın adıdır firavunistlik.
-İnternete hergün binlerce dakikalık porno filmleri ücretsiz ve alenen açık bir şekilde akıtan, bu filmleri de Bonzai gibi sentetik uyuşturucu madde tuzağına düşmüş genç kızlara yaptıran, onların hayatıyla birlikte dünyanın en ücra köşelerinde yeni yetişen milyonlarca genç erkeği adeta bitiren ve çürütendir.
-Facebook, Google, Twitter v.s. kanallarıyla, bir çocuğu doğduğundan itibaren sistemin içine emen ve onun bütün sosyal ihtiyaçlarını tespit edip satan, kullanan ve onu kategorize eden sistemin adıdır firavunistlik.

Bunların hepsine karşı olmanın ve bunlarla Allah için, İslam için, İnsanlık için mücadele etmenin adı “Antifiravunistlik” tir.
Bugün antifiravunist olmayanlar yarın bilinçsiz olarak doğduğumuz bu sistemin adeta çarkları arasında sıkışmaya, kendilerini ve nesillerini kaptırmaya mahkumdur…

AntiFiravunist ve Firavunistlik” üzerine bir yorum

  1. ahmet der ki:

    Ellerinize saglik yazi icin. Kötü aliskanliklarlari cok zor terkediyor insan. Cok kaliteli yerine getiriyorlar firavunistler seytanlik görevlerini. Yeni nesli isin basinda ne kadar bilinclendirmeyi basarirsak, okadar saglam durabilir ümmet firavunun tuzaklarina karsi. Temeli saglam atmak, Kuran ahlakini genc yasta benimsemek önemli. Cok tesirli bir bicimde aklimizi uyutuyorlar, ve elbette kismen bilerek buna bizzat kendimiz izin veriyoruz. Direncimiz artmali, yeni kelimeler türemeli, tehlikeler, kötülük kaynaklari tespit edilmeli ve adlandirilmali. Karsi karsiya oldugumuz tehlikeler bilinmeli cünkü. Musa gibi dikkatli! olarak firavunistler ile mücadele edilmeli. Akledilmeli.

    Kendimde de dahil olmak üzere, cevremde gözlemledigim, ümmetimizin en büyük aciklarindan bir tanesi cevremizi ve özellikle genc kardeslerimizi uyandirmak hususundaki eksikligimiz. Firavunist mühendislik nasil beynimizi kötüye programliyorsa, genclerimizi ve kendimizi ahlakli, bilinci ve sorgulayici adalet stratejistleri olarak yetistirmemiz gerekli. Her bir insan, her genc, ayalikli bir et parcasindan cok daha fazlasi, her bir birey, cocukken dahi, kötüye programlanmak yerine, aksine cevresini ve dünyayi iyiye programlayabilen bilincli bir müslümana dönüsebilir, islam ile nefsi, fitrati terbiye edilebilir.

    Nefsimizi irade ile idare etmemiz gerekli. Kuran da ki (kronolojik) ilk ayet hakkinda daha fazla düsünmemiz gerekli. Allah yar ve yardimcimiz olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php