İçeriğe atla

İsrailli Sivillerin Nefreti

İsrailli Terörist Sivillerin Filistinlilere Yaptığı Zulümler
İsrailli Terörist Sivillerin Filistinlilere Yaptığı Zulümler

Ariel Şaron’un yaptığı saldırılardan ve Lübnan ile İsrail arasında 2006 yılında gerçekleşen savaştan sonra Gazzenin bütün her tarafı 5-6 metrelik duvarlarla kapatıldı. Sınırı olan Mısırın yeni diktatörü Sisi ile birlikte bu giriş çıkışlar da kapandı. Ondan beri bilhassa Batı Şeria’da, “yerleşimci” ismi verilen işgalci aileler, yavaş yavaş Filistinlilerin yaşadıkları toprakları ile İsrail Filistin’i işgal ediyor. Sivil görünümlü Siyonist Teröristlerin Batı Şeriayı ve Filistin’i nasıl işgal ettiğini okumak istiyorsanız tıklayın.

Gazzeye 2014 yılında terörist İsrailin saldırma nedeni, 3 tane İsrailli gencin Batı Şeria’ya hiking için gitmesi ve orada öldürülmesi idi, Filistinliler tarafından öldürüldüğü iddia edilen 3 gencin otopsi raporu hiç bir zaman açıklanmadı ama Siyonist Yahudiler 16 yaşındaki Filistinli genci yakalayıp dövdükten sonra, benzin içirip yaktılar.

İşte bu yazıda, Sivil olarak gördüğümüz ama İsrail Devletinin el altından toprak işgal etmek için, Filistinlilere zulmetmek için kullandığı azgın Siyonist Yahudilerin vidyolarını paylaşacağım sizlerle. Siz de bu yazıyı ve vidyoları tanıdıklarınızla paylaşın. Filistinlilerin sadece devlet terörizmine mağruz kaldığı fikrini ülkemizde ve dünyada değiştirelim.

Ekmek Satan Filistinliyi Yerlerde sürüyerek göz altına alıyorlar

İsrailli Kadınlar, Göl kenarında oturan Filistinli kadına suya atıyor:

Dükkanında saldırıya uğrayan Esnaf baba ve üç oğlu İsrail askerleri tarafından hapise atıldı

İsrailli Yahudi İşgalciler Filistinli Kadına ve Küçük Oğluna Sokak Ortasında Saldırıyor

İsrailli Yahudi İşgalciler Sokaktan Geçen Filistinlileri Taşlıyorlar

Siyonist İşgalciler Filistinlilere Saldırıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php