İçeriğe atla

PKK (firatnews) ve Siyonistlerin (odatv) siteleri

PKK ve yeni yeni tanıştığımız Ergenekon-Balyoz davalarının arkasındaki insanlar (yaratıklar)… Bu davalar ve bu olaylar, PKK ile bize uzun zamandır oynatıldığı için baştan garipsedik sonra kolay alıştık. Peki bu davalara konu olan kişiler bu kadar kolay alıştı mı? Alışmadılar ve hergün aleyhte; tehdit, saldırı, hakaret ve tecavüzde bulunuyorlar. Bunların bir kısmı medyada yankı buluyor büyük bir kısmı bulmuyor ama bu kişiler hem ideolojilerini hem de fikirlerini yaymaya devam ediyorlar.

İnternette bu kişilerin sözcülerine nasıl ulabilirsiniz?
PKK’nın ve PKK sözcülerinin bütün haberlerini Hollanda’dan yayın yapan firatnews.org sitesinde saatlik güncellemelerle takip edebilirsiniz.

Siyonistlerin yayınlarını yayınlayan odatv.com malum başı da sabateistler ve beyaz türkler hakkında kitap yazan ve onlardan hoşlarına gitmeyenleri ifşa eden Soner Yalçın efendi.

Bu iki sitenin haricinde PKK’nın doğuda açtığı irili ufaklı haber portalları. Örneğin Batman PKK sorumluluları: durushaber.com Hakkari PKK sorumluluları yuksekovahaber.com Ağrı ve Van’da da var ama bu siteleri güncelleyecek çok vakitleri yok, daha çok firatnews.org u güncelliyorlar.

Guncel-online.net mevzusu
Bir de enteresan bişeyden bahsetmek istiyorum. Firatnews.org haricinde bu kişilerin bir de geçen sene aktif olan gundem-online.net diye siteleri vardı. Gece gündüz Türkiye aleyhinde yazılar yazar, hakaretler ederdi. 4-5 ay kadar evvel site birden yayından çıktı. Arada bir kontrol etmeye devam ediyordumki site birden ERMENİCE bir haber portalına dönüştü. Şimdi eğer gundem-online.net sitesine girerseniz ne dediğimi anlayacaksınız. Acaba neden bir başka dile değişmedi de Ermeniceye değişti? Gundem-online.net ve abdullah-ocalan.com siteleriyle alakalı önceden yazdığım bir yazıyı da dikkatinize sunuyorum.

PKK’lılıklarından ve BDP’liliklerinde en çok da kürt geçmişinden ve kafatasçılıkla bişeyler yapmaya çalışanlara sesleniyorum.

Tarihinizi Fransada, dilinizi Ermenistanda, kuluçka döneminizi Suriyede, askeri eğitiminizi İsrailde ve bunlar için bütün paraları da EROİN, KOKAİN ve ESRAR ticaretinden beslenerek oluşturmaya çalıştığınız davanız, şehitleriniz ve kurmaya çalıştığınız özerk demokratik bölgesi, size HELAL olur mu? size YAR olur mu? Bu dünyananın bir ahireti, bu hayatın bir berzahı (kabir hayatı) varsa sizi toprak bünyesine alır mı?

Sizi değil İsrail’deki ağa babalarınızı, Ariel Sharoun’unuzu ve nicelerini almadı sizi de almaz, almıyor ve almayacak.

PKK (firatnews) ve Siyonistlerin (odatv) siteleri” üzerine bir yorum

  1. fahrettin der ki:

    kim israilin abdnin öz çocuğudur ortadadır..kim uyuşturucu kokain vb zikkimlarınteşeroncğunu yapıyor gön gibi ortadadır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php