İçeriğe atla

Türkiye – Almanya Arasında Hızlı Bağlantı

Milleni.com’un kiralık hat (leased line) hizmetiyle artık şirketler Türkiye ile Almanya arasında çok hızlı bir şekilde iletişim kurabiliyorlar. Bu hizmet sayesinde iki ülke arasındaki veri ve ses iletişimi çok daha kaliteli ve ekonomik bir hale geliyor

Telekom sektörünü isimlerinden Milleni.com’un yeni hizmetiyle Almanya artık Türkiye’ye çok daha yakın. Milleni.com’un kiralık hat (leased line) bağlantı hizmeti sayesinde iki ülke arasındaki ses ve veri iletişimi hem çok daha ucuz ve kolay, hem de son derece güvenli.

Türkiye ve Almanya’daki lokasyonlar arasında oluşturulan kiralık hat bağlantısı ile şirketler kendilerine ait (dedicated) hızlı ve güvenli bir hatta kavuşuyorlar.

Avrupa’nın önde gelen telekom (tele komünikasyon) şirketleri arasında yer alan Milleni.com, Almanya ve Türkiye’deki merkezleri arasında hızlı ve güvenli bir altyapıya sahip bulunuyor. Bu sayede Milleni.com müşterileri iki ülke arasında en ekonomik ve en sağlıklı şekilde veri ve ses gönderip alabiliyorlar. Milleni.com’un kiralık hat hizmetinden yararlananlar ağ üzerindeki uygulamalarını çok daha verimli kullanabiliyor.

http://www.milleni.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php