İçeriğe atla

Sen de Yazar mısın?

Belki de Mehmet arkadaşımızdan ilk teklif alanlardan biriyim bu konuda (bilmiyorum, sen söyle Mehmet). Aslında blog sayfasında yazma işine Mehmet arkadaşım sayesinde girdim bende. Kendim web tasarımcı olmama rağmen, kendime bir blog sayfası açmak, tasarımını ve yönetmesini yapmak ve en zoruda içine yazacak birşeyler bulmak fikrini düşünmek bile beni yoruyordu. Ama gel zaman git zaman Mehmet hocamın israrlarına dayanamadım ve blog olayına girdim. Kendi blog sitemde hergün birşeyler yazmaya başladım (daha çok siyaset), yazdıkça hoşuma gitmeye başladı bu olay (yazdıkça açıldım diyelim). Ve en sonunda bende sonofnights.com sitesinde de yazmaya karar verdim (alkışşş). Belkide Seda ve Adem arkadaşlarımın sitede yazmaya başlamaları, zaten hep istediğim ama bir türlü fırsat bulamadığım olayı hızlandırdı da diyebiliriz 🙂 (Kıskançlık mı yoksa!).

Kendi blog sitemde yazmak daha kolay geliyor bana. Sebebi de okuyucu kitlemin çok çok az olması. Ama sonofnights.com sitesinde yazmak insana ister istemez bir sorumluluk yüklüyor. Çünkü bu siteyi ziyaret edenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Tabi siteyi bu noktaya getirmeyi başaran Mehmet arkadaşımı tebrik etmeden geçemeyeceğim (Tebrik ediyorum Mehmet). Bana hangi konuda yazacağımı sormayın, bende bilmiyorum. Ama kategori başlığı “Nezih” olduğuna göre, nezih bir şeyler yazmaya çalışacağıma emin olabilirsiniz.

Bu satıra kadar bıkmadan okuduysanız sizde anlamışsınızdır, ben biraz konuyu uzatırım (altı üstü merhaba yazısı ama kaç satır oldu). Bir de gördüğünüz gibi parantez içlerinde de konuşurum habire. Sizleri bu “merhaba site” yazısıyla daha fazla sıkmadan, sitede yazmaya bugün başlamamın asıl sebebini de söyleyerek bitiriyorum yazımı. Bugün benim doğum günüm ve yıllar önce yaşamaya başladığım gün, ilk yazımla burada sizlere de yazmaya başlamak istedim (iyi ki doğdum ben…). Umarım hepiniz yazılarımdan zevk alırsınız. Beğenmeyenlerin de karşı eleştirilerine açık olduğumu belirtmek isterim (okuyucu çoğu zaman haklıdır) 😛 Bu satıra kadar bana ve yazıma tahammül edenlere teşekkür ediyorum.

Merhaba sonofnights.com

Sen de Yazar mısın?” üzerine 5 yorum

 1. Ahmet Kılıçaslan(JK) der ki:

  Dostum Nezih..
  Dağ dağa kavuşmaz, İnsan insana böle kavuşur…
  Bir dostunun yazısını hatta resmini; siteler arasında dolaşırken tesadüfen görmesi insanı duygulandırıyor. (Özellikle bu bilgisayar denilen acayip aleti bana kullanmayı öğreten hocam olarak)
  Hala bıkmadan, usanmadan, sıkılmadan bana yardımcı oluyorsun sorularaıma büyük bir sabırla cevap veriyorsun yaa, beni en çok mutlu eden de bu. Yazını sonuna kadar okudum. Acaba daha ne öğrenebilirim diye. Nezihcim sen benim idolumsün. Bir gün bu konuda senin kadar bilgili ve becerikli olmak istiyorum..
  Hayatında başarıların devamını diliyorum..
  Ölene kadar dost kalmak umuduyla.
  Allaha emanet ol..

 2. Adem Taşdan der ki:

  Hoşgeldin nezih. Doğum günün kutlu olsun bu arada 🙂 Yorumlarından ziyade artık yazılarını okuyacak olmak gerçekten çok hoş. Yazılarını merakla bekliyorum… 😉

 3. Mehmet Buyukozer der ki:

  Ben şahsen Nezih’in yazılarının hayranıyım. Yazısındaki dilin akıcılığı, bir konuyu ta hücrelerindeki organellere kadar ayıklaması o kadar detayla yetinmeyip çekirdeğin içindeki elektronlardan bahsetmesi (konu Nezih olunca biraz parantez, biraz detay 😉 ver coşkuyu) benim hoşuma gidiyor. MSN’den saatlerce yazdıklarını okuyorum. Kendisi genç yaşına rağmen, ansiklopedik biyografi yazan ilk Türk’dür kanımca. Ciltlerce hayat hikayesi var, ben basılırken gördüm. Şaka bir yana, Seda ve Adem’den sonra Nezih’in yazıyor olması çok güzel. Benim gibi bu siteye 2-3 günde bir kez girip halen site ayakta mı diye bakan birisi için hem yazmanız hem de yardımlarınız çok değerli. Teşekkür ederim.

 4. seda der ki:

  Yazar kadromuza hoşgeldin Nezih 🙂 Doğum günün kutlu olsun..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php