İçeriğe atla

From the Shadows

Kendilerine From the Shadows ismini veren ve “not tv. dot tv.” diye ortaya ikan iki kisinin kurdugu grubun vidyo çekimlerine sans eseri nette dolasirken denk geldim. Şu ana kadar 5 bölüm yapmislar ve download etmek istediginiz zaman boyutlari toplamda 1 gb.’i buluyor.

5 bölümün içerigini izledigim kadariyla özetliyim:

from the shadows v1.0 : İlk etapta amatörlükleri g.ze çarpiyor zaten çekim de baya kisa sürüyor ama içerigi ve ilgili ürünü inceleme sekilleri orijinal. Ellerinde 4 tane Sony PsP cihazi var ve onlarin WiFi özelligini test etmek için önce 4 yol agzinda durup, trafik isiklarinin bulundugu noktalarda durup WiFi üzerinden 4 lü oyun oynuyorlar. Ondan sonraki mekanlar: metroda farkli vagonlarda, otobanda farkli arabalarda ve en son uçaktan asagi atlayip uçus esnasinda. (07:43 dk.)

from the shadows v2.0 : Star Wars’in ünlü karakterinin Jedi (Ceday) ‘in kilicinin amatör olarak yapimini gösteriyorlar. (15:12 dk)

from the shadows v3.0 : Benim ilgimi çeken bölümlerden birisi, WiFi hacking. (32:58 dk)

from the shadows v4.0 : En çok ilgimi çeken bölüm bu oldu. Filmlerde gördügümüz, banka soygunundan sonra polisten kaçis esnasinda trafik isiklarinin yesile döndürülmesi olayinin nasil yapildigini gösteriyorlar. Ayrica Los Angeles trafik sistemini direkt kontrol panelinden gösteriyorlar. Bu konulara göre benim daha az ilgimi çeken Güvenlik kodu konmussun oyun cd lerinin imajinin alinmasini gösteriyorlar. (38:24 dk)

from the shadows v5.0 : Bu bölümü bira yapimina adamislar. İlgili bira fabrikasinda biranin altindan girip üstünden çikmislar. (38:10dk)

Vidyolari Videogamepirate sitesinden buldum, siz de oradan indirebilirsiniz.

From the Shadows” üzerine bir yorum

  1. feridun der ki:

    Çok özür dilerim. Ben konu dışı bir şey sormak istiyorum.Çünkü bu sorunumu hiç bir yerde çözemedim. Belki sizden yardım alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. Google’ye çift tıklayınca son arama listeleri artık çıkmıyor.Önceden arama motorunun üzerinde çift tıklayınca son aramaların hepsi görünüyordu şimdi neden olmuyor.
    Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php