İçeriğe atla

Ahmet Türk akıllı OL!

Ahmet Türk meclise girdi. Dakika bir gol bir, bakalım ne demiş:

Ahmet Türk

Birileri istiyor diye PKK’ya terörist diyemezmiş. Kimdir o birileri? Kara Kuvvetleri Komutanımız yani asker. Ahmet Türk; onu sadece asker söylemiyor. Ben de söylüyorum, Türkiye’de yaşayan milyonlarca vatandaş da söylüyor. Geçtiğimiz hafta Kan Uykusu belgeselini baştan sona izledim, ondan sonra sitede yayınladım. Sadece o belgesele konu olan kısımda 10’larca şehidimiz var. Bunların anneleri babaları için çıkacaksın TV’lerin karşısına ERKEK gibi, ADAM gibi; PKK TERÖRİST ÖRGÜTÜDÜR diyeceksin. Laf salatası yapmadan, biz kan dökülmesin istiyoruz safsatasına girmeden. PKK terörist örgütüdür, İmralıdaki kansız bebek katilidir, dağlardaki kansız terörist bozuntularının başıdır diyeceksin. Bunu Genelkurmay söylüyor diye değil, ben söylüyorum diye de değil, Türkiye’de yaşayan 70 milyon insan diyor diye söyleyeceksin.

Ahmet Türk efendi bunu demekle de yetinmemiş. Siirtte öldürülen leşlerin, kimyasal silahla öldürüldüğünü iddia etmiş. Ee? Yani? Bu Ahmet Türk efendiyi niye geriyorki? Öldürülemezmiş. Dünya barış gününde terörist köpekler öldürülemezmiş. Neden? Çünkü Ahmet Türk ve grubundaki DTP insanları daha fazla kan dökülmesini istemiyorlarmış. Bak sana bişey söylüyim Ahmet Türk. Genelkurmay DTP partisini düzenlediği geceye davet etmedi diye haberleri okuduğum zaman, doğrusu içerledim. Çünkü demokratik bir ortamda, sen de oy almışsın ve oy aldığın kişilere vekaleten o geceye çağırılman gerekir. Ama daha gün geçmeden, Siirtte öldürülen teröristlerin avukatlığını yaptığını duyunca, ne güzel de etmişler davet etmemekle demekten kendimi alamadım. Sen çıkacaksın askerimize silah sıkan, ateş eden, öldürenlere yandaşlık yapacaksın, ondan sonra da çıkıp “Genelkurmay ayrımcılık yapıyor” diyeceksin. Yok yaw! Karşında keriz mi var senin hacı?

Son söz. Aklınızı başınıza toplayın. PKK’ya terörist örgütüdür demeniz bize ne kazandırır? Hiçbişey. Size ne kazandırır? İşte o bak güzel bir soru. Tarafınızı belli edersiniz. Dağdaki 10 yüz baloncuk şerefsizin partisi olmaktan çıkıp, 70 milyona gerçek barışı getirmeye çalışanların partisi olursunuz. Yoksa Genelkurmayın verdiği resepsiyon sağdaki sıfır olur, hiçbir deliğe giremezsiniz. Karar sizin.

Ahmet Türk akıllı OL!” üzerine 15 yorum

 1. Site Sahibi der ki:

  İdris kardeşim;

  “Yalan söylüyorsun, iftira ediyorsun, hakaret ediyorsun” dersen burada yazdıklarımın hepsi benim ve ailemin başına Antalya’da birer birer geldi. Sokakta hammallık yapan, kamyon geldiğinde denk gelirse alır diye bekleyen 5 tane kürt arkadaşı şirketimize eleman olarak aldık. Evlenmeleri gerektiğinde evlendirdik, her türlü ihtiyaçlarından birgün olsun aman vermedik, ne oldu biliyor musun sonunda? Bize en büyük ihaneti o arkadaşlar yaptı.

  Şimdi bunlar oldu diye düşman mı olmamız gerekir? Hayır. Aynı dini, aynı bayrağı, aynı vatanı, aynı dili paylaşıyoruz, paylaşmalıyız ve düşmanların eline birşey vermemeliyiz. Onun için sana şöyle söyliyim, Doğuda şu PKK laneti olmasa ve elimde bir miktar para olsa, ilk yapmak istediğim şey oraya yatırım yapmak. Oradaki kardeşlerimle hemhal olmak ve Doğu’nun asırlardır yaşadığı makus kaderi değiştirmek için bir çabada bulunmak. Ama burada birşey var. Kendisine yardım etmek isteyen bir insana yardım edemezsin. Eğer Doğu ahalisi içinde bulunduğu ahval ve şeraiti değiştirmek için çaba sarfetmezse, bunun için deli divane olup koşuşturmazsa, 10 milyon insan da gelse yardım edemez.

 2. Site Sahibi der ki:

  Neden mi İdris kardeşim?
  Çünkü batıya gelen kürtler gündüz tek başlarına yüzüne gülümser, akşam 4-5 arkadaşına toplar seni dövmeye gelir, zorbalığa ve mafyalığa gelir. Evini kiralarsın, evin kirasını 6 ay ödemez, çıkacağı zaman bütün duvarları ve lavaboları kırarlar. İstanbul’un, İzmir’in, Antalya’nın en güzel yerlerinde gece kondu yaparlar, bişey demeye kalktığın zaman öldürmeye kalkarlar.

  Neden mi İdris kardeşim?
  Batıdaki şehirlerde yaşayan kürtler yerlere tükürür, arabayla önüne kırar, olmadı çıkar ailenin yanında seninle dövüşmeye kalkar, evinde akşama kadar İbrahim Tatlıses müziklerini bangır bangır dinler, sana söz verir sözünü tutmaz.

  İşte bunlara rağmen, “kürtler bizim kardeşimizdir, bu vatan bizimdir” deriz ama senin gibi kürtlüğünden başka birşeyiyle övünemeyen kişilere yaranamayız.

 3. idris der ki:

  diyorsunuz ki bu vatan bölünemeyecek tamam anladık peki neden o zaman birisi doğuluyum dediği zaman hemen suratınızı sıyorsunuz hıı orasıda türkiye değilmi

 4. idris der ki:

  ahmet kardeş ben sana katılıyorum kesinlikle hiç kimse KÜRT leri aşağı düşüremez düşüren sonu nedir hepimiz bunu en iyi şekilde biliyoruz ve bilmeliyiz …NE MUTLU KÜRDÜM DİYENE

 5. abdurahim türk der ki:

  mahmkeme duvarında

 6. Ahmet der ki:

  Hepiniz öyle konusuyorsunuz ama hic Kürtlerin hikayesini de bilmiyorsunuz. Sizce Kürtler niye Daga cikti, niye Kürtler kendi ismini kullanamiyorlar siz bunlarin hepsini biliyormusun? Insan düsmanin hikayesini bilirde konusur ama siz gerçekleri gün isigina çıkartmayi korkuyorsunuz.

  Siz diyorsunuz PKK Terörist! Hayir değil cünkü bu nerdeyse 3 ay önce kanitlandi PKK terörisler listesnde değil nasil ki Binladin terörist listesinde ama Pkk listete değil ve yine türk kanalları bunu göstermediler hatta Alman ve Ingiliz kanalları gösterdiler, cünkü korkuyorsunuz bu kadar basit halbükü kimse ölmese kimse kimseye isgence cektirmese haklar verilse eger Türkiye bu dik kafalik la daha fazla giderse daha çok insanlar ölcek Türk Kürt bunu isteseniz de istemseniz de bu böyle olcak ama gerçekten de ben sahsen bunun böyle olmamasini dilerdim kardeş ce yasasay dik.
  Ben kendim kürt oldugum için utanmiyorum Kürt dogdum ve bu hep öyle olcak nasil ki siz ler gibi Türk dogdunuz ve bu hep öyle de olcak

  Bide düsünün siz bizim Durmumuzda olsaydiniz siz ne yapardiniz sizde kendi Kimliginiz için mücadele etmez miydiniz bide bu yanin dan bakin olaya şimdi gerçek ci olalim her iki taraf da suc var.

  Kürtler ve türkler beraber ayni ülke için savas dilar şimdi bedli bu mu yani biz istiyoruz ki ne türk nede Kürt ler ölsün biz BARIS istiyoruz SAVAS değil.

  Hayat bu kadar güzelken savasa ne gerek var!!!!!!!!!!

  Elele verip yürümeliyiz ve BARIS BARIS diye BAGIRMALIYIZ!!!!!!!!!

 7. metin der ki:

  siyaset yapmayı bilmeyen pkk lı dan ne beklersin cahillikten başka bişey bekleyemessin pkk cahili senin neyine genelkurmay başkanlığının yemeğinde medya mızdan isteğimiz türkiye cumhuriyeti olarak şu bebek katillerini gündeme getirmeyin

 8. oguzhan der ki:

  o adamın Allah belşasını versin o adam insan mı ki birileri istio die pkkya terör örgütü demezler ama türklere pkklılar istio die bu vatanı böleriz derler Allah belalarını versin jackal_00x@hotmail.com

 9. Sahin ATAS der ki:

  bir insanin ahmet türk ve partisindekilere benzemesi için ; haysiyetten , sereften , güzellikten az biraz yoksun olmasi yeterlidir. bunlarin hepsi ayni “kayrolasi bir toplulugun genel toplum muhendisleri , siyasetcileri , bilimcileri “… Allah islah etsin. diyecek bir şey bulamiyorum açıkcasi… bunlar benim nacizane cirkin kufurlerime degmeyecek kadar cirkin insanlar.

 10. VusLaT der ki:

  LA BU ADAMLARI MECLİSE SOKTULARYA CİĞERİM YANIYOR… ALLAH BUNLARA FIRSAT VERDİRMESİN… ŞEREFSİZ KÖPEKLER… BU VATAN BÖLÜNEMİCEK..!

 11. tOLga der ki:

  haklısın

 12. Nezih der ki:

  (Öncelikle yaklaşan bütünleme sınavlarımdan dolayı siteden, sizlerden ve yazarlıktan uzak kaldım. En kısa zamanda geri döneceğim ama bu konuya tepkisiz kalamadım!)

  Türkiye’de boşuna partiler için %10 barajı konulmamıştır. Ama dtp liler bu seçimlerde uyanık davrandılar (maymun gözünü açtı anlayacağınız)! Türkiye’nin demokratikleşmesi açısından insanların fikir özgürlüğü olması gerekiyordu. Fakatttttt, bu özgürlüğü bu şekilde bölücü nitelikte kullanmak ahmet Türk’e nasipmiş. Birileri istiyor diye pkk’ya terörist diyemeyiz demiş ama birileri dediği kesimin Türkiye’nin %95’i olduğunu anlayamamış heralde. pkk’ya terörist demeyenler Kürt’lerin bir kısmı, teröristlerin bizzat kendileri ve dtp’lilerdir. Onlara göre kendileri özgürlükleri için mücadele vermektedirler. Sanki bizler onların halihazırda bir ülkeleri vardı da, onun üstüne zorla bir ülke kurmuşuz gibi bir savaş içindeler. Tabi dağdaki teröristin %90’ının kandırılmış yada zorla dağa çıkarılmış insanlar olduğunuda unutmayalım. Haliyle geriye kalan bu konuyu ideoloji edinmiş bir avuç apocudan başka bir şey değildir. Halbuki Irak’ta kendileri için hazırlanmış ve onları severek kabul edecek bir devlet kurulmuş durumdayken Türkiye üzerine israrlarını anlamak mümkün değildir. Kendi devletinizi istiyorsanız buyrun Irak orada, yok Türkiye’de yaşamak istiyorsanız S.S. Türkiye Cumhuriyeti’ni kabul edeceksiniz. Bunun ötesini düşünen ve savunanlar içinde Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ni öneriyorum.

  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…

 13. Adem Taşdan der ki:

  Senin soyadın bile “TÜRK” be. Türk olarak kalması kanıma dokunuyo. Derhal gitsin değiştirsin o soyadını. Soyunun Türk olduğunu gösteren bu soyadından ya kurtulsun yada Türk’üm desin.

 14. TaneR der ki:

  Mehmet Bey yazınızın tamamına katılıyorum,tekrar birşey söylemeye gerek yok herşeyi çok güzel bişekilde yazmışsın. Az birazda açık olarak onlar söylese gerçekleri dimi..Teşekkürler

 15. volkanalabaz der ki:

  Şimdi Mehmetçim bu kişiler kesinlikle söylemeyecektir pkk’ya terörist bir oluşumdur diye.Şimdi bak mesela biri gidip bir adama sen salaksın dese o adam ki kim olsa bunu kabul etmez buda böyle bir şey zaten. Adamın kendisi terörist zaten. Benim kızdığım nokta biraz gevşek davranıyoruz umarım Allah sonumuzu hayır eder. Bu arada bence Türk Silahlı Kuvvetleri gerçekten kuruma yakışır bir davranış sergilemiştir.Umarım Türk haklıda aynı davranışı takip eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

css.php